top of page

LIVE online konferencia BKT Summit 2022

bkt. summit 2022

online / elektráreň Piešťany

Staničná 2334/51,
Piešťany


10 : 00 hod

31  / 3 / 2022

 

Zdarma

31 /  3  /  2022

Spoločnosť REHAU Vás pozýva na bkt.summit 2022

Konferencia o udržateľnom vykurovaní a chladení v budovách.
Konferencia BKT.SUMMIT, sa bude konať 31. marca 2022 o 10:00. Účasť je bezplatná. Odborný program budete môcť sledovať opäť ONLINE alebo aj osobne, pokiaľ to pandemická situácia umožní, a to v krásnych konferenčných priestoroch Elektrárne Piešťany.

 

Druhý ročník sa zameria najmä na udržateľnosť, životné prostredie, ako aj viac tipov a rád, ako uplatniť BKT pri vašich projektoch vo váš prospech.

Záujemcovia z radov odborníkov získajú vynikajúci prehľad o princípoch fungovania systému BKT a príbuzných technológií, akými sú napríklad stropné chladenie a vykurovanie, tepelné čerpadlá a ďalšie. BKT je vo svojom princípe veľmi jednoduchou technológiou, ktorá pomocou cirkulujúcej vody v rúrkových registroch zabudovaných do masívnych betónových konštrukcií, hlavne stropných, preberá na seba spravidla obe funkcie – vykurovanie aj chladenie. Pes je však zakopaný v detailoch, pretože technológiu BKT treba naprojektovať a zrealizovať správne, a zároveň zladiť do funkčného celku s celou budovou a jej užívateľmi. Poprední odborní speakri z Rakúska, Česka a Slovenska budú prezentovať svoje skúsenosti, a to nielen teoretické, ale predovšetkým praktické: z prípravy, výstavby ako aj prevádzky moderných obytných, či komerčných budov s BKT.

Pôvodom nemecká spoločnosť Rehau ako hlavný organizátor konferencie patrí k popredným pionierom v oblasti tepelne aktivovaných stavebných konštrukcií, preto aj skratka BKT pochádza z nemčiny (BetonKernTemperierung), technológia je však známa aj pod anglickým označením TABS (Thermally Activated Building System).

Rozšírte svoje odborné horizonty a načerpajte inšpirácie pre svoje ďalšie pracovné aktivity. Nemusíte cestovať nikam, konferenciu navštívite v profesionálnom ONLINE prostredí s možnosťou interakcií s odborníkmi, a to celkom bezplatne!

Registrujte sa tu.

bottom of page